Pánské Hodinky Storm porovnání

Dnes budeme porovnávat 2 velmi podobné zástupce hodinek značky Storm. Oba dva pocházejí z podobné cenové kategorie a po designové stránce také nejsou příliš odlišné. Na prvním obrázku jsou Terrain Slate a na druhém Hydron Leather Slate. Jedná se o 2 zástupce z nové kolekce značky Storm, která si prošla před necelým rokem takovým malým znovuzrozením.

Futuristické hodinky G32271-603

Jednotlivé zástupce bychom měli představené, teď se pustíme do jejich porovnávání. Na úvod musím ihned vzpomenout takový malý bonus. Pokud si totiž jedny z těchto hodinek objednáte do 31.12 tohoto roku, dostanete k objednávce zdarma silikonové náramkové hodinky. A to se vyplatí! Terrain Slate je již od pohledu sportovní a cestovatelský model hodinek. Výrazný kompas na řemínku tomu jen nasvědčuje. Všimněte si prosím výrazného šroubu na zajištění korunky, který je na můj vkus až příliš velký. Luminiscenční ručičky a indexy opět působí obřím dojmem, ale nesmíme zapomenout na fakt, že na šířku mají hodinky 43 mm a na výšku téměř 53 mm.

Futuristické hodinky G32271-603

To Storm Hydron Leather Slate je ve svých parametrech a celkovém zaměření velmi podobný prvním hodinkám, ale jaksi je vše lepší a tzv. “vymazlenější. Po několika desítkách minut porovnávání se mi podařilo najít obchod, kde se tyto hodinky Storm prodávají zdaleka nejlevněji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *