5 neprodávanějších hodinek

Také máte rádi nejrůznější žebříčky nejprodávanějšího zboží? Když nevím co koupit nebo se mi nechce zdlouhavě vybírat, vždycky do nich velice rád nahlédnu.

Seznam 5 momentálně nejprodávanějších hodinek:

Na první pozici kotví dámské hodinky Festina Ceramic 16395/1. Nádherná kombinace bílé keramiky a chladné ocele. Cena za tento skvost z kolekce Trend činí 4 790,- Kč.

Festina Ceramic 16395/1
bílé dámské hodinky Festina

Na druhé pozici se drží sportovní hodinky Suunto, které patří ve své kategorii k zdaleka nejlepším. Pokud vezmeme v potaz poměr mezi cenou a kvalitou, tak není co řešit. Hodinkám T1c Training Black Pattern patří zaslouženě druhá pozice. K vybraným funkcím hodinek patří tréningové funkce, monitoring srdečního tepu, atd.

Sportovní hodinky Suunto
sportovní hodinky suunto

Tommy Hilfiger patří mezi giganty s vybraným módním stylem. Model Tommy Hilfiger 1780931 se vyznačuje 3 chronografy (dny, hodiny a měsíce). Luneta nevyniká příliš užitečnými informacemi a tvůrci hodinek se ji rozhodli využít k reprezentaci značky. Pásek je z kůže a pouzdro z ocele. Cena 4 800,- Kč.

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger
Bílé hodinky Tommy Hilfiger

Roxy je značka, která pro propagaci “žhavého želízka” (Jam W205BR A-Purple) použila neuvěřitelný počet product placement. Tyto hodinky jsme mohli vidět na rukách zpěváků v hudebních videoklipech, ale také u herců hrajících v druhořadých seriálů. Každopádně jsem si je velmi oblíbil a to i díky cenně (1 163,- Kč). Kolekce Beach obsahuje několik různých pestrobarevných variant.

Hodinky Roxy Jam W205BR A-Purple
fialové hodinky roxy

V našem žebříčku samozřejmě nesmí chybě jedna z nejoblíbenějších hodinářských značek v ČR. Na Casio nahlíží někteří zákazníci skrze prsty, což je podle mě škoda. Jejich hodinky jsou přitom levné, spolehlivé a občas i pěkné (Edifice EFA-121D-1AVEF).

Pánské hodinky Casio
pánské hodinky casio

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *